/ Parfémy / Dámské parfémy / Adidas Floral Dream

Adidas Floral Dream 75 ml

deodorant s rozprašovačem pro ženy

Značka: Adidas Kolekce: Floral Dream
Kód: 114

Deodorant s rozprašovačem Floral Dream od značky Adidas byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Adidas Floral Dream

Jen skutečně něžné a elegantní dámy s hlubokou vášní pro sport dokáží ocenit nezaměnitelnou jemnou vůni Adidas Floral Dream. Podmaní si vás svou čistotou a rafinovaně skrytou smyslností, kterou oceníte především při horkých letních dnech. Nenahraditelnou parťačkou bude nejen při sportování, při kterém okouzlí všechny spolucvičitele, zamilujete si ji i při běžných příležitostech, kdy na sebe příliš nechcete strhávat pozornost, přesto při bližším kontaktu s vámi ráda ohromíte muže i ženy jedinečnou čistou vůní. Toaletní voda Adidas Floral Dream byla vytvořena z osvěžujícího bergamotu, který byl přidán do hlavy vůně, dále z jemné lilie a královnou květin, růže, v srdci. Dokonalou souhru pohodlí a sportovní elegance vytváří fazole tonka a sladká vanilka v základu vůně. Pro ještě větší prožitek z neodolatelné kombinace květin doporučujeme doladit toaletní vodu s deosprayem, který také najdete na našem e-shopu. Nechte se hýčkat a oddejte se strhujícímu kouzlu toaletní vody Adidas Floral Dream, květinovému snu, který můžete snít nekonečně dlouho!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    bergamot 

  • Srdce

    lilie, růže 

  • Základ

    bobule dřišťálu, vanilka 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Adidas Floral Dream deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Adidas Floral Dream