/ Parfémy / Pánské parfémy / Adidas Victory League

Adidas Victory League 75 ml

deodorant s rozprašovačem pro muže

Značka: Adidas Kolekce: Victory League
Kód: 207

Deodorant s rozprašovačem Victory League od značky Adidas byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Adidas Victory League

Excelentní toaletní voda pro muže Adidas Victory League byla stvořena pro všechny pány, kteří milují týmové hry, ale přesto ví, že za svým úspěchem si stojí sami. Jejich nositel je přitažlivý za každých okolností a velmi dbá o svůj zevnějšek. To mu ovšem nebrání v pokořování vlastních limitů, díky čemuž dokáže podpořit celý svůj tým. Svým chováním motivuje ostatní spoluhráče k lepšímu výkonu a nikdy není sobeckým sólistou, který myslí jen na vlastní prospěch. Originální toaletní vodu si hned v úvodu vychutnáte díky aromatické bazalce, bergamotu a zeleným tónům. Omamná vůně pokračuje ve znamení vzrušující hrušky doplněnou delikátní skořicí a jemnou levandulí. Samotný základ vůně je pak umocněn cedrovým dřevem, pižmem a neodolatelnou vanilkou.

Při používání toaletní vody Adidas Victory League si nikdy nepřipustíte strach a stane se z vás odvážný muž, který pokaždé ví, co dělat! Pro nekonečný prožitek z téhle vůně můžete toaletní vodu zkombinovat s dalšími produkty řady Victory League, které jsou k dostání také na našem e-shopu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    bazalka, bergamot, zelené tóny 

  • Srdce

    hruška, levandule, skořice 

  • Základ

    cedr, pižmo, vanilka 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Adidas Victory League deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Adidas Victory League