Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment 4 x 10 ml

týdenní intenzivní péče proti vypadávání vlasů

Značka: Alterna Kolekce: Caviar
Kód: 21451

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vypadávající vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 4 x 10 ml.

 

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Vlasová kosmetika
Určení Pro ženy
Kategorie Vlasové kúry
Značka Alterna
Kolekce Caviar
Podkolekce Clinical
Velikost 4 x 10 ml
Typ vlasů Vypadávající vlasy

Popis Alterna Caviar

Přípravek Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment je vhodný používat pokud vám vlasy padají, nebo je máte oslabené z různých zdravotních a jiných důvodů. Extrémní koncentrát komplexu Red Clover Growth Complex je určený k ošetření pokožky hlavy. Umocňuje stimulující, posilující a ochranné účinky přípravku Daily Root & Scalp Stimulator. Snižuje hladinu DHT, hormonu, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů. Díky neutralizaci tohoto hormonu dochází k rozštěpení testosteronu na malé částečky, které se oddálí od vlasového kořínku a ten může být dále dostatečně vyživován. Díky svému unikátnímu složení vlasy chrání proti usazování nečistot a zanášení vlasových folikul. Během měsíce používání séra dosáhnete podle klinických výsledků hustších a objemnějších vlasů než kdy dřív.

Aktivní látky:
extrakt z kaviáru – výživa, hydratace a lesk
extrakt z červeného jetele - pomáhá detoxifikovat pokožku a rozvést základní živiny jako je kalcium, hořčík, vitamín C, niacin, draslík a fosfor.
kořen z kopřivy a saw palmetta - pomáhají blokovat enzym odpovědný za přeměnu testosteronu na DHT.
vitamín B6 - přeměňuje karbohydráty na glukózu pro zlepšení funkcí tělesných buněk a pro lepší přívod zdravé krve do pokožky.
extrakt z mořských řas - uklidňuje pokožku a chrání je před suchostí.
taurin a biotin - posilují a pomáhají v prevenci lámání vlasů.

Účinky:
pomáhá neutralizovat nadbytek hormonu DHT, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů
podporuje růst vlasů
posiluje obranyschopnost vlasů a vlasové pokožky
ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy

Vhodné pro:
Slabé a křehké vlasy, při problémech s padáním vlasů.

Použití:
Jedna ampule je určena pro jedno použití jednou týdně. Naneste po sekcích přímo na pokožku hlavy po mytí. Pečlivě vmasírujte a neoplachujte. Pro docílení co nejlepších účinků doporučuje používat se sprejem Daily Roots and Scalp Stimulator, který je určen k dennímu použití. Tento sprej můžete používat také jako preventivní ošetření po ukončení používání ampulek. Touto kúrou dosáhnete plnějších a hustějších vlasů již po 30dnech.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment týdenní intenzivní péče proti vypadávání vlasů 4 x 10 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší