/ Parfémy / Dámské parfémy / Anna Sui Rock Me!

Anna Sui Rock Me! 75 ml

toaletní voda pro ženy 100%

Značka: Anna Sui Kolekce: Rock Me!
Kód: 414

Toaletní voda Rock Me! od značky Anna Sui byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané vůně.

 • není skladem

Popis Anna Sui Rock Me!

Jak řekla sama Anna Sui, která toaletní vodu navrhovala, rock and roll je pro ni natolik důležitá součást života, že se ve své vůni snažila zachytit jeho energii, nezávislost a hravost, aby se kterákoli dívka na světě mohla po použití vůně Rock me! cítit jako pravá rockstar. Tato ovocně-květinová vůně je plná života a přitažlivosti. Svrchní tóny se nesou ve znamení mixu ovoce ze šťavnatého pomeranče, sladké hrušky a neodolatelné broskve. Srdce je pak stvořeno z něžného jasmínu, lotusu a zimolezu. Samotný základ zahrnuje osobitý virginský cedr, ambru a podmanivou vanilku. Po otevření vůně tedy budete unášena na koketních ovocných akordech, pokračovat budete přes jemné srdce a celá jízda bude završena hřejivým, avšak stále dynamickým koncem. Nadchne vás i nevšední flakon toaletní vody. Tomu byl přisouzen tvar kytary a oblečen byl do duhové růžové barvy, která přechází do fialového odstínu. Krabička je pak laděna do hippie motivů, které doprovází květiny a hvězdy na černém podkladu. Jednoduše dokonalý design pro každou mladou rebelku!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

 • Hlava

  broskev, hruška, pomeranč 

 • Srdce

  jasmín, lotos, zimolez 

 • Základ

  ambra, cedr Virginia, vanilka 


Hodnocení našich zákazníků

 • 100%
  Tessi

  pěkná :)

Vložit recenzi k produktu Anna Sui Rock Me! toaletní voda pro ženy 75 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Anna Sui Rock Me!