/ Parfémy / Pánské parfémy / Baldessarini Baldessarini Ambré

Baldessarini Baldessarini Ambré 75 ml

balzám po holení pro muže

Značka: Baldessarini Kolekce: Baldessarini Ambré
Kód: 6602

Balzám po holení Baldessarini Ambré od značky Baldessarini byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Baldessarini Baldessarini Ambré

Pokořil zem i oceán a nyní se jeho pohled obrátil k oblakům a vysokému nebi nad nimi. Vítejte ve světě muže Baldessarini, kde se sebedůvěra a sofistikovaný styl spolu se svůdností dostávají do vyšších dimenzí. Sluší mu rozvaha a pečeť solidnosti, nemusí si - na rozdíl od ostatních - už nic dokazovat, má přehled a drží si svůj styl.

Pánské parfémy Baldessarini Ambré zosobňují sebevědomého elegantního muže, který má svůj osobitý styl. Parfém Baldessarini Ambré je vysoce elegantní sofistikovaná vůně, které nechybí notná dávka svůdnosti, nadhledu a solidnosti.

Zlatá barva prolitá tou nejkvalitnější whisky s několika plátky mandarinky a červeného jablka je slibným počátkem vůně Baldessarini Ambré. Smyslností dýchající kůže provoněná fialkou stoupá spolu s mužností dřevitého základu k závratným vzrušujícím vanilkovým výškám.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Video

Baldessarini Ambré


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Baldessarini Baldessarini Ambré balzám po holení pro muže 75 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Baldessarini Baldessarini Ambré