/ Parfémy / Dámské parfémy / Boucheron Place Vendôme

Boucheron Place Vendôme 50 ml

parfémovaná voda pro ženy

Značka: Boucheron Kolekce: Place Vendôme
Kód: 22380

Parfémovaná voda Place Vendôme od značky Boucheron byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Boucheron Place Vendôme

Dámská parfémovaná voda Boucheron Place Vendôme se řadí k vybraným vůním moderní francouzské značky. Sladká dámská parfémovaná voda je určená všem sebevědomým ženám, které se rády nechají hýčkat smyslnou elegancí a luxusním provedením. Nejdříve vás osloví nevšední tóny svěžího růžového pepře, který skvěle doplňují nádherné bílé květy pomerančů s noblesou jedinečných růží, to vše doplněno prosluněnou vroucí tangerinkou. Srdce dámské parfémované vody tvoří hedvábně svůdné bílé květy jasmínu, jimiž se prolínají jemné tóny smyslného, sladkého medu s hříšnou pralinkou a líbeznými okvětními lístky odhodlaných pivoněk. V samotném závěru pak přichází uklidňující rafinovaný benzoin s výtečným cedrem. Dámskou parfémovanou vodu Boucheron Place Vendôme unosíte téměř po celý rok, kdy se stane skvělou společnicí po celý den, večer i noc. Dokonale podtrhne vaši přirozenou krásu, eleganci a půvab, probudí touhu a inspiraci! Svou intenzitou upoutá nejen vás, ale i celé vaše okolí, přinese jedinečný a nespoutaný příval pozitivní energie, svěžesti a síly. Detailně propracovaný flakonek dámské parfémované vody umocňuje její čistotu, exkluzivitu a nevídaný luxus.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    červený pepř, květ pomeranče, růže, tangerinka 

  • Srdce

    jasmín, med, pivoňka 

  • Základ

    benzoin, cedr 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda pro ženy 50 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Boucheron Place Vendôme