Stylové dárky k MDŽ

Oslavte mezinárodní den žen v plné parádě!

Víte, jak tento svátek lásky a úcty vlastně vznikl? Stalo se tak na základě demonstrace několika tisíc žen za lepší pracovní podmínky, která se konala v roce 1908 v New Yorku. Poprvé se slavil už 28. února 1909.

Na 8. března, jak jsme zvyklí, svátek připadl až po první světové válce a dodnes má připomínat boj za rovnoprávnost žen. Mnoho mužů v něm vidí perfektní příležitost, jak své milované udělat radost květinou, bonboniérou nebo drobným dárkem. Nenechte si ani vy ujít tuto možnost a spolu s MDŽ oslavte i dlouho očekávaný příchod jara!

Oslaďte ženám jejich den!

Hodinky

Hodinky

 

Překvapte svoji partnerku, maminku, babičku, sestru nebo kamarádku. Neustálý přehled o čase (v podobě elegantního šperku) zcela jistě ocení každá z nich! Hodinky známých světových značek jako Festina, Michael Kors, Daniel Wellington nebo Fossil, nadchnou totiž i vás. Nyní je ten správný čas na to, abyste ukázali, co pro vás nejdůležitější ženy vašeho života znamenají. S příchodem teplejšího počasí se opět otevírají dveře oblíbeným sportům, tím pádem můžou být dámské sportovní hodinky pro vaši drahou polovičku i velmi praktickým dárkem, až se opět rozhodne vyjet do práce na kole nebo si půjde ráno zaběhat…


Parfémy

Parfémy

 

Květinové a citrusové vůně se svou čerstvostí a svěžestí skvěle hodí k jarním měsícům. Oblíbené dámské parfémy Chloé, DKNY nebo Calvin Klein, které byly v minulých letech vysoce oceňované, zabodují i v letošním roce. Pokud toužíte po něčem trochu nevšednějším, protože jí svým dárkem chcete říct, jak moc je pro vás výjimečná, zapátrejte po originálním parfému – v některých parfumeriích vám dokonce připraví osobní parfém přímo na míru.

Kosmetika

Kosmetika

 

Dámské kosmetiky nikdy není dost. To vám potvrdí snad každá žena. Ať už se jedná o kvalitní vlasové přípravky, krém na obličej nebo oční stíny. V každém případě je vhodné poohlédnout se po osvědčených značkách (např. Wella Professionals nebo L´Oreál Professionnel) a určitě nic nezkazíte ani přírodní kosmetikou (kosmetika řady Kérastase od firmy L'Oréal Paris je luxusní péčí o vlasy vyhlášená).
 

Šperky

Šperky

 

Dalším darem, který se rozhodně neztratí, je přepychový šperk. Může být jednoduchý i složitější, obojí závisí na vkusu obdarované dámy. Nejdůležitější je stejně to, jaký mu dáte význam. Náhrdelník, přívěsek, náušnice, náramek nebo rovnou celý set, který má připomínat zvláštní příležitost, nikdy nezestárne a navždy udrží důležitou vzpomínku.

I malá pozornost pro štěstí se může stát symbolem něčeho významného.