Tommy Hilfiger: změň svůj svět

Přední americká značka Tommy Hilfiger vznikla v roce 1985. Za jejím zrodem stojí módní návrhář Tommy Jacob Hilfiger. Džíny měl v oblibě už jako teenager a k jeho módním výšinám nevedla jednoduchá cesta. Jeho rodiče měli naprosto odlišnou představu o jeho budoucí kariéře.  Jeho první pokus skončil bankrotem. On se tím ale nenechal zdrtit, vzal si ze svých chyb ponaučení a zkusil to znovu. Tentokrát úspěšně! Dnes patří k nejznámějším módním designerům. Jeho vytrvalost ho vynesla mezi naprostou špičku.

Kromě oblečení pro volný čas, vás zcela jistě zaujme kolekce jeho hodinek a parfémů.

Přesvědčte se na vlastní oči.


Dámské hodinky Tommy Hilfiger

 

Pronikněte do tajů dámských hodinek Tommy Hilfiger. Hodí se ke každé příležitosti a mohou se pochlubit svěžím a nekomplikovaným designem, který za žádných okolností nepůsobí rušivě. V jednoduchosti je síla. Vyzkoušejte léty ověřenou klasiku. V jejich řadách objevíte i úchvatné dámské hodinky s jemně ozdobeným ciferníkem. Velmi vkusný, střídmý a něžný květinový vzor vás na první pohled zaujme. A nejen ten – decentně ozdobené ciferníky mnoha dalších modelů působí velmi žensky. 

VYBERTE SI


Pánské hodinky Tommy Hilfiger

 

Jaké jsou pánské hodinky Tommy Hilfiger? Autentické, nenápadné, decentní a vkusné! Rychle si je oblíbíte nejen díky jejich kvalitě, ale také díky jejich eleganci. Na nic si nehrají. Nepotřebují se předvádět, ani naparovat. Jsou přirozené. Jsou své. Módní, klasické i sportovní. Na každodenní nošení do práce i ke slavnostním příležitostem. Hlavní je, že se s nimi budete cítit zkrátka dobře. Stanou se nedílnou, spolehlivou a zcela samozřejmou součástí vaší ruky.

VYBERTE SI


Šperky Tommy Hilfiger

 

Originalita, krása a jednoduchost, Vás potěší také u šperků Tommy Hilfiger. Vyberte si z desítek osobitých náramků, náušnic a přívěsků. Na své si přijdou dámy i pánové.

VYBERTE SI


Parfémy Tommy Hilfiger

 

Jemnost, střídmost, ale také individualita, se projevují i v parfémech Tommy Hilfiger – jak v těch dámských, tak i v pánských. Volnost a svěžest jsou patrné hned na první přivonění. Optimistické květinové vůně pro ženy a svěží parfémy pro muže nenechají nikoho chladným. Ideální pro všechny pány a dámy s vytříbeným vkusem.

Nechte se hýčkat! Sáhněte po americkém stylu a nebojte se mu propadnout.