Parfémy Antonio Banderas

Kdybyste se, ať ve snu nebo v reálném životě, ocitli v jedné z mnohých vědomostních soutěží, a měli byste jmenovat jednoho španělského herce, známého po celém světě, většina z vás by jistě bez dlouhého přemýšlení vykřikla: „Antonio Banderas“!

Tento sexy skoro čtyřicátník, už roky lámající ženská srdce jako tajemný a spravedlivý Zorro mstitel, oplývá charismatem nejenom na filmovém plátně, ale údajně i v osobním životě. Přesto na vrchol se nedostal jen díky svojí „krásné tvářičce“, ale hlavně díky své cílevědomosti, vytrvalosti a poctivé práci. Vpřed ho vždy hnal výrok jeho blízkého kolegy: „Neexistuje žádná cesta, dokud si ji sám neprošlapeš.“ Tak se tím řídil, a jak můžete vidět, úspěch se opravdu dostavil…

Víte, že kromě samotného herectví se živí i jako režisér, filmový producent a zpěvák (např. nazpíval titulní píseň slavného muzikálu Fantom opery)? Ale tím ještě nekončí… Do vytváření luxusních parfémů se pustil ne z nudy nebo kvůli větším výdělkům, ale proto, že svět vůní ho odjakživa zajímal a formoval jeho osobnost. Jak sám říká, parfém byl pro něj vždy symbolem návratu domů. Své dětství, školní roky, první polibek a život v Malaze má spjaté s určitou vůní, která mu umožnila lépe zachytit jedinečnost těch chvil a pomohla mu stát se tím, čím je dnes.

V roce 1998 představil ve svém rodném Španělsku první parfém – DIAVOLO. V této pánské vůni ožívá svůdnost a posedlost prostřednictvím dřevitých, kožených a kořenitých esencí vkusně vyvážených svěžími citróny a uklidňujícími bylinkami. O rok později navázal i jeho dámskou verzí. Až v roce 2004 si založil svou vlastní parfémovou značku Antonio Banderas Seductive Fragrances (neboli „svůdné vůně“), čímž odstartoval celou řadu vůní obsahujících slovo „seduction“ (svůdnost) už ve svém názvu: Electric Blue Seduction (pro ženy), Splash Blue Seduction (pro muže) nebo Seduction in Black (pro muže). Vyzkoušejte je a buďte svůdní ještě dnes!

více

Upřesnit parametry

Filtrovat podle

Řadit podle

Řadit od:
Řadit od:
Máte vybráno 22 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Antonio Banderas X

Řadit od: